Biuro tłumaczeń Task Force działające na rynku od ponad 10 lat jest czymś więcej niż tylko dostawca usług językowych. Jesteśmy dumni, że nasza firma powstała i działa w Ukrainie. Pomimo wojny w kraju, nasz zespół jest w najbezpieczniejszych regionach Ukrainy i kontynuuje pracę. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zaoferować, aby wesprzeć nasz kraj i nasz zespół, płacić podatki i płacić pensje, aby ludzie mogli normalnie żyć, jest wykonywanie świetnej pracy. Mianowicie świadczenie usług tłumaczeniowych w ponad 100 parach językowych, tłumaczenia ustne i usługi pokrewne, w tym komputerowy skład tekstu (DTP), optyczne rozpoznawanie tekstu (OCR), napisy i dubbing oraz oczywiście usługi notarialne tłumaczeń, legalizacje i inne. Oprócz tłumaczeń dla firm dużo wykonujemy tłumaczenia również dla osób prywatnych. Obecnie, w czasie wojny, z dumą tłumaczymy liczne dokumenty ukraińskich dzieci ewakuowanych do Europy Zachodniej i USA na leczenie, a także tłumaczymy dokumenty osobowe osób czasowo wyjeżdżających z Ukrainy do innych krajów oraz w miarę sił świadczymy pomoc uchodźcom.

Omówmy Twój projekt

Pomożemy Ci uzyskać najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Przede wszystkim w Task Force

Pracujemy w następujących dziedzinach

Dlaczego klienci wybierają właśnie nas

klientów z listy Forbesa
0 na liście TOP-100

klientów z listy Forbesa

na rynku
0 lat

na rynku

wszyscy przebadani i zakontraktowani
0+ najlepszych wykonawców

wszyscy przebadani i zakontraktowani

w Kijowie, Warszawie i Nowym Jorku
0biura międzynarodowe

w Kijowie, Warszawie i Nowym Jorku

ukraińskich i międzynarodowych
0+ firm prawniczych

ukraińskich i międzynarodowych

projektów donatorów
0+ międzynarodowych

projektów donatorów

Firma Task Force została założona w 2011 roku przez profesjonalnych tłumaczy, którzy dążą do świadczenia wysokiej jakości usług tłumaczeniowych dla firm w możliwie najkrótszym czasie. Z biegiem lat firma rozwinęła się w organizację oferującą pełen zakres usług, zatrudniającą ponad 30 pełnoetatowych pracowników i 800 lingwistów na całym świecie. W 2016 roku zrealizowaliśmy projekt z Europejskim bankiem odbudowy i rozwoju i otrzymaliśmy doradztwo w zakresie systemowego podejścia do biznesu i zarządzania korporacyjnego. Od tego czasu rozpoczęliśmy naszą podróż jako firma systemowa i wdrażaliśmy zasady planowania strategicznego. W 2020 roku zostaliśmy uznani w rankingu branżowym za firmę tłumaczeniową nr 3 w Ukrainie pod względem przychodów. W 2022 roku weszliśmy jako butik do międzynarodowego indeksu dostawców usług językowych Slator wraz z innymi 300 największymi i odnoszącymi największe sukcesy firmami tłumaczeniowymi na świecie.

W jakich dziedzinach pracujemy

Od ponad 10 lat obsługujemy prawników, firmy farmaceutyczne, placówki służby zdrowia oraz międzynarodowe projekty pomocowe. Pracujemy również intensywnie w dziedzinach informatyki i cyberbezpieczeństwa, przemysłu wydobywczego, przemysłu ciężkiego i motoryzacyjnego, świadcząc usługi dla firm rolniczych, producentów FMCG, wyrobów tytoniowych, a nawet firm gamingowych. Różnorodność klientów i ich dziedzin działalności pozwoliła nam dobrze zrozumieć naszą specjalizację w tematach tłumaczeń pisemnych i ustnych, a mianowicie:

zagadnienia prawne, finansowe i podatkowe;

farmacja, medycyna i opieka zdrowotna;

IT i cyberbezpieczeństwo;

przemysł ciężki, branża mechaniczna i górniczo-hutnicza;

tematyka motoryzacyjna;

branża rolno-przemysłowa i artykuły konsumpcyjne;

przemysł tytoniowy.

Nasze języki

Dla nas tłumaczenie jest podstawą wszystkiego. Naszymi językami ojczystymi są ukraiński i rosyjski, a wszyscy nasi lingwiści ukraińscy i rosyjscy są rodzimymi użytkownikami obu tych języków. W przypadku pozostałych ponad 100 par językowych ściśle współpracujemy z native speakerami z całego świata. Nasz dział wsparcia mówi po angielsku, rosyjsku i ukraińsku. Skontaktuj się z nami pod adresem: order@taskforce.ua.

Nasze usługi

Nasze kluczowe usługi to tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne, symultaniczne i szeptane). Specjalny dział firmy Task Force zajmuje się usługami notarialnego poświadczania tłumaczeń i legalizacji dokumentów zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Dodatkowe usługi zespołu Task Force pozwalają nam działać jeszcze efektywniej. Świadczymy usługi optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) dla dokumentów niesformatowanych, komputerowego składu tekstu (DTP) katalogów, rysunków (w tym AutoCAD) oraz materiałów marketingowych. Dużo pracujemy również z plikami wideo i audio, tworzymy tytuły i napisy, świadczymy usługi lektora (w tym sztucznego głosu).

Prosimy o kontakt, a z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich zadań tłumaczeniowych. Można się z nami łatwo skontaktować przez e-mail order@taskforce.ua lub telefonicznie +380 98 400 8106.

To Top